peresadivka
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
peresadivka

Всі жителі села можуть висловити свої думки, дискотувати і вносити свої пропозиції
 
ФорумФорум  Последние изображенияПоследние изображения  ПоискПоиск  РегистрацияРегистрация  Вход  

 

 Сміття, та проблеми з ним у нашому селі.

Перейти вниз 
АвторСообщение
Патріот села




Сообщения : 6
Дата регистрации : 2016-12-09

Сміття, та проблеми з ним у нашому селі. Empty
СообщениеТема: Сміття, та проблеми з ним у нашому селі.   Сміття, та проблеми з ним у нашому селі. EmptyПт Фев 10, 2017 12:44 pm

Шановні Пересадівці!Я,як патріот села не можу спокійно дивитись на те,як засмічують околиці нашого села сміттям.Мені здається,що за допомогою цього форуму ми зможемо хоч частково вирішити проблему цього катастрофічного явища.Ще 20 років тому жодної бумажки не можна було знайти за селом,а зараз?????...А зараз просто жах.Не багато часу лишилось до травневих виїздів нас пересадівців у лісосмуги та околиці нашого села для відпочинку.Дуже хотілося б,щоб ви після відпочинку не залишали сміття на цих місця,а забирали та утилізовували в спеціально відведених для сміття місцях.Звісно,що і з цими місцями теж проблема,та от давайте про це і поговоримо.Які будуть думки з цього приводу? Пишіть !!!
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Сміття, та проблеми з ним у нашому селі.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Обговорення подій в селі
» Газовий рейд в селі

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
peresadivka :: Наш форум-
Перейти: